Medical Magnus Clinic® jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym od 1987 roku. W Klinice dostępny jest szeroki wachlarz usług wykonywanych zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Centrum specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządów ruchu i rehabilitacji. Ważną częścią działalności jest leczenie sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata. Ponadto Medical Magnus Clinic® świadczy usługi z zakresu: rehabilitacji, neurochirurgii, neurologii, chirurgii plastycznej, geriatrii, kardiologii i medycyny pracy.

Specjaliści Kliniki wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejsze metody leczenia i rehabilitacji, a także mają dostęp do światowej klasy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Największa wartość naszej Kliniki, to związani z Nią ludzie. Ich ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja w wykonywaniu zawodu. Wszyscy lekarze pracujący w naszej Klinice mogą pochwalić się posiadaniem specjalizacji w swojej dziedzinie medycznej, a także długoletnim doświadczeniem i renomą zarówno w kraju, jak i za granicą. Kilku z lekarzy naszej Kliniki to pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kadra medyczna na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki dr Marek Krochmalski to uczestnik misji medycznych na igrzyskach olimpijskich. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki (udział w MŚ Pekin 2015) i członek Misji Medycznej na Olimpiadę Rio 2016 (więcej).

Klinika współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, Polskim Komitetem Olimpijskim i Polskim Towarzystwem Mięśni, Ścięgien i Więzadeł.

Doktor Marek Krochmalski to przede wszystkim pionier leczenia komórkami macierzystymi schorzeń ortopedycznych i dystrofii mięśniowych.

Od początku działalności, priorytetem Medical Magnus Clinic®, jest najwyższa jakość naszych usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Aby temu sprostać wdrożyliśmy Zintegrowane Systemy Zarządzania ISO, a to: System Zarządzania Jakością (ISO 9001:2015) oraz współdziałające z nim: System Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015) i System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (OHSAS 18001:2007) zobacz więcej.

Możemy się też pochwalić, że na początku roku 2016 uruchomiliśmy nowoczesny blok operacyjny z dwiema salami operacyjnymi - więcej informacji zobacz więcej.

Polecane aktualności

Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016
Dr Kenzo Kase, twórca KinesioTapingu, w naszej Klinice
Wykład i Warsztaty dla fizjoterapeutów (więcej)
Dziękujemy za uznanie w plebiscycie
Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2016 (więcej)
Zapraszamy do obejrzenia rozmowy o zdrowiu i sporcie
"Pod prąd" Telewizja TOYA (więcej)

Leczymy

Usługi medyczne


Leczenie komórkami macierzystymi

Terapia pozwala na szybką regenerację uszkodzonych mięśni i stawów, odtworzenie powierzchni stawowych, zmniejszenie bólu, zwiększenie zakresu ruchu zwyrodniałych stawów.

Czytaj więcej


Poradnie specjalistyczne

Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń ortopedycznych i leczeniu sportowców, ale w naszej Klinice można także uzyskać konsultację w dziedzinie chirurgii ogólnej i plastycznej, neurochirurgii, neurologii, geriatrii i radiologii, a także wykonać badania profilaktyczne, dla kierowców i medycyny pracy.

Czytaj więcej


Rehabilitacja, mobilizacja, masaż,

Naszym celem jest przywrócenie Pacjentom pełnej sprawności ruchowej. Prowadzimy rehabilitację pooperacyjną i zachowawczą.

Czytaj więcej


Zabiegi ambulatoryjne

Wykonujemy wszelkie zabiegi ambulatoryjne zlecone w ramach kontraktu z NFZ, jak i w ramach usług komercyjnych

Czytaj więcej

Dla pacjenta


Certyfikaty i nagrody

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Certyfikatami i Nagrodami uzyskanymi przez naszą Klinikę.

Czytaj więcej


Jak do nas trafić

Medical Magnus Clinic ul. Mikołaja Kopernika 38 90 - 552 Łódź Dane do nawigacji: B=19.4440832 L=51.7604837

Czytaj więcej


Wymagane dokumenty

Pacjent zgłaszający się do naszej Kliniki musi mieć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z wpisanym numerem PESEL oraz inne dokumenty wymagane dla danego[...]

Czytaj więcej

News


2017-07-11

Poradnia Rehabilitacji w naszej Klinice

Zapraszamy na konsultacje NFZ i prywatne u lekarzy rehabilitacji w Medical Magnus Clinic

Czytaj więcej


2017-06-23

Olimpijczycy z Łodzi i regionu

Zapraszamy do lektury niezwykłego wydania leksykonu "Olimpijczycy z Łodzi i regionu"

Czytaj więcej


2017-06-07

Warsztaty żywienia dzieci

W Medical Magnus Center odbyły się warsztaty żywienia dzieci zrealizowane wspólnie z SOCATOTS.

Czytaj więcej
Zobacz co oferujemy dla naszych pacjentów

Medical Magnus Clinic

2 200

pacjentów rehabilitacyjnych rocznie

Czytaj więcej

17 000

badań diagnostycznych rocznie

Czytaj więcej