Zaproszenie do WSBiNoZ


Mamy przyjemność poinformować, iż reprezentanci Medical Magnus Clinic: Eliza Krochmalska – Współwłaściciel i Prezes ds. rozwoju, Małgorzata Alfaro - Dyrektor zarządzająca oraz dr Leszek Kuras - Dyrektor ds. jakości i rozwoju w Medical Magnus, jak również Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii oraz wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu (WSBiNOZ) w Łodzi, mieli zaszczyt uczestniczyć w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023 WSBiNoZ, która odbyła się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz była transmitowana online.

Inauguracja zgromadziła wielu wybitnych Gości, a zaproszenie Uczelni przyjął między innymi prof. dr hab. Jerzy Bralczyk, który wygłosił wykład otwierający „O zdrowiu i urodzie w języku polskim”.

Momentem szczególnym podczas Inauguracji była Immatrykulacja nowych Studentów, którzy dołączyli do społeczności akademickiej WSBiNoZ.

Życzymy wszystkim Studentom wszelkiej pomyślności i wytrwałości na naukowej drodze!

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z WSBiNoZ przyczyni się do rozwoju umiejętności i kompetencji Studentów Uczelni i jednocześnie będzie impulsem rozwojowym dla Uczelni i Szpitala Medical Magnus.