Zapisz się na szczepienie


Informujemy, iż przyjmujemy zgłoszenia na szczepienie przeciwko COVID-19 w naszym Punkcie Szczepień w Medical Magnus Clinic.

Wolne terminy na szczepienia w PAŹDZIERNIKU 2022 r.

  • Szczepimy osoby od 12 r.ż.
  • Podajemy drugą dawkę przypominającą (zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia)
  • Szczepimy szczepionką Comirnaty firmy Pfizer/BioNTech

Zapisz się na szczepienie przeciwko COVID-19 w Medical Magnus Clinic:

  • podczas osobistej wizyty w Rejestracji Głównej naszego centrum medycznego

Wysyłając zgłoszenie na e-mail naszego PUNKTU SZCZEPIEŃ: szczepienia@mmcenter.pl należy w treści maila zawrzeć następujące informacje:

1. Deklarację Pacjenta o chęci zaszczepienia w punkcie szczepień Medical Magnus Clinic

2. DANE PACJENTA:

  • Imię i nazwisko
  • PESEL
  • Telefon kontaktowy
  • Email kontaktowy

Po otrzymaniu zgłoszenia prosimy o oczekiwanie na kontakt ze strony naszego Pracownika Rejestracji celem umówienia terminu wizyty.

Warunkiem uczestnictwa w szczepieniu jest pozytywna kwalifikacja lekarza oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do podania w ramach szczepienia p/COVID-19. Dokument zgodny dostępny jest w zakładce Dokumenty do pobrania. ZGODA OSOBY, WYRAŻAJĄCEJ GOTOWOŚĆ DO ZASZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 może być wydrukowana samodzielnie, wypełniona, a jej skan może być wysłany drogą mailową na adres szczepienia@mmcenter.pl, dostarczona w oryginale w dniu szczepienia lub wypełniona na miejscu w Punkcie Szczepień Medical Magnus Clinic.

Pacjent deklarujący chęć udziału w szczepieniu p/COVID-19 i zapisujący się na listę szczepień podczas wizyty osobistej lub przesyłający deklarację uczestnictwa w szczepieniu na email Punktu Szczepień Medical Magnus Clinic szczepienia@mmcenter.pl jednocześnie dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie jego podstawowych danych osobowych w celu kontaktu i poinformowaniu o ustalonym terminie szczepienia.

W dniu szczepienia pełoletni Pacjent zobowiązany jest okazać dowód osobisty w trakcie rejestracji w Punkcie Szczepień w Medical Magnus Clinic.

Na szczepienie Pacjenta niepełnoletniego musi wyrazić zgodę jego rodzic / opiekun prawny.

Punkt Szczepień znajduje się w budynku rezonansu magnetycznego, na tyłach budynku głównego.

Prosimy o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie obowiązkowego Kwestionariusza Kwalifikcaji Pacjenta do szczepienia przeciwko COVID-19.

Dokument do pobrania TUTAJ

Prosimy o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie obowiązkowej ZGODY RODO dla Pacjentów do szczepienia przeciwko COVID-19.

Dokument do pobrania TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się z Obowiązkiem informacyjnym dla osób wyrażających gotowość do zaszczepienia przeciwko COVID-19 w Medical Magnus Clinic.

Plik do pobrania TUTAJ