MMC na UM w Łodzi


23

Lut
2023

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować iż zostaliśmy zaproszeni przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 20 lutego 2023 r. mgr Piotr Szafraniec, Kierownik Działu Rehablitacji Medical Magnus Clinic, zaprezentował naszą Klinikę studentom fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dziękujemy! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:


Dr Marek Krochmalski w EOC


07

Lut
2023

Szanowni Państwo, z nieukrywaną dumą informujemy, iż Stowarzyszenie Europejskich Komitetów Olimpijskich (EOC) powołało w styczniu bieżącego roku w skład Komisji Medycznej i Antydopingowej doktora Marka Krochmalskiego. Założyciel Medical Magnus Clinic będzie reprezentował Polski Komitet Olimpijski w pracach stowarzyszenia, którego członkami jest 50 narodowych komitetów olimpijskich. EOC jest organizatorem Igrzysk Europejskich i Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy. Siedziba organizacji[...]


Historia naszego Pacjenta


03

Lut
2023

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z historią naszego Pacjenta, pana Radosława Sobczaka, który dzięki swojej determinacji i wytrwałości oraz zabiegom endoprotezoplastyki obu bioder wykonanym w Medical Magnus Clinic, wstał w wózka inwalidzkiego i porusza się obecnie tylko o jednej kuli. Zachęcamy do: przeczytania artykułu o naszym Pacjencie > TUTAJ Źródło: Medonet obejrzenia krótkiego filmu:


MMC wspiera szermierkę


20

Sty
2023

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Medical Magnus Clinic była partnerem wydarzenia szermierczego - I Grand Prix Polski Weteranów, które odbyło się w dniach 14-15 stycznia 2023 r. w Pabianicach. W zawodach brał udział również doktor Jakub Krochmalski - z sukcesami, których mu gratulujemy. Wyniki można zobaczyć TUTAJ SPORT MAMY W GENACH Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: