HAcK na Zdrowie


Szanowni Państwo,

Z nieskrywaną radością przyjęliśmy informację o udziale dwóch Pracownic Medical Magnus Clinic w wydarzeniu "HAcK na Zdrowie" organizowanym przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w dniach 8-10 kwietnia 2022 r.

Pragniemy wyrazić nasze uznanie dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego wydarzenia rozwojowego, za kreatywność i otwartość na tworzenie nowych projektów w ochronie zdrowia.

Szczególne uznanie kierujemy do Agnieszki Sobczak oraz Karoliny Kameckiej z działów administracyjnych naszej Kliniki, będących jednocześnie studentkami i doktorantkami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Agnieszka Sobczak była członkiem Zespołu, który podjął wyzwanie pt.:

Stworzenie serwisu internetowego pozwalającego umówić wizytę u specjalisty na podstawie skierowania w ramach świadczeń NFZ bez wychodzenia z domu oraz spędzania czasu w systemach kolejkowych infolinii.

Karolina Kamecka była członkiem zwycięskiego Zespołu Green Thinking, który podjął wyzwanie pt.:

Stworzenie narzędzia, które w czytelny sposób zobrazuje wpływ działalności szpitali na środowisko i zbuduje świadomość oddziaływania zanieczyszczeń produkowanych przez szpital na zdrowie osób znajdujących się zarówno w tejże placówce, jak i w jej bezpośrednim i dalszym otoczeniu.

Hackhaton ten był wyjątkowym sprintem projektowo-szkoleniowym, podczas któego uczestnicy pracujący w 12 interdyscyplinarnych zespołach mieli za zadanie stworzyć innowacyjne rozwiązania w odpowiedzi na wyzwania firm.

Wydarzenie to zintegrowało trzy największe łódzkie uczelnie publiczne - Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Łódzki oraz Politechnikę Łódzką, jak równiez pozwoliło na zaangażowanie biznesu, sektora ochrony zdrowia oraz branży technologicznej.

Agnieszko, Karolino, jesteśmy z Was dumni!

Życzymy, aby książki w tematyce zarządzania i rozwoju umiejętności mówcy idealnego, wręczone wam przez naszą Panią Prezes Elizę Krochmalską, służyły waszemu dalszemu rozwojowi!

Gratulujemy stworzonych projektów i życzymy dalszych sukcesów na drodze naukowej oraz zawodowej w Medical Magnus Clinic.

HAcK na Zdrowie | Hackathon 2022