Psycholodzy on-line


Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, to idealny czas, aby troszkę zwolnić, pobyć z rodziną albo dokonać pewnych zmian, które będą miały pozytywny wpływ na dalszą część 2022 roku.

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że wizyta u lekarza i specjalisty nie zawsze musi się wiązać z przyjściem do placówki. To pozytyw, który pozostanie z nami z pewnością na długi czas.

Medical Magnus w temacie telemedycyny niesamowicie szybko się rozwinął. Nasi Pacjenci korzystają z VIDEO-Porad u wielu Specjalistów w tym psychologa, pedagoga, doradcy zawodowego.

Kliknij i umów Video-Poradę u psychologa, pedagoga, doradcy zawodowego

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy sylwetki specjalistów, którzy są częścią naszego Zesopłu, a swój zwód traktują jak pasję.


Mgr Dominika Mastalerz
jest psychologiem i psychoterapeutą. Doskonale współpracuje z całymi rodzinami, prowadzi terapie indywidualne i terapie dla par.

Zauważając duży wzrost zainetresowania terapiami w formie video-porady rozszerzyła swój grafik tak, aby każdy Pacjent mógł skorzystać z rozmowy właśnie z nią.

Mgr Dominika Mastalerz, poza swoją dużą, fachową wiedzą oraz ogromem doświadczeń posiada niebywały spokój, co pozytywnie nastraja każdego człowieka.

Co mówi sama o sobie?

"Każdy człowiek jest niepowtarzalną jednostką i wymaga szczególnego podejścia, o tym staram się pamiętać pomagając innym."


Dr n. społ. Andrzej Zbonikowski to wspaniały psycholog i niesamowity doradca zawodowy z ogromnym, 15 letnim dośiwadczeniem.

Prowadzi spotkania online w zakresie indywidualnego doradztwa zawodowego. Problemy, które pomaga rozwiązać to m.in.:

  • podjęcie decyzji o wyborze szkoły i/lub zawodu oraz planowanie doskonalenia i rozwoju zawodowego
  • zmiana pracy/zawodu
  • emocjonalny kryzys związany z wypaleniem zawodowym, zmęczeniem pracą i brakiem satysfakcji z pracy
  • problemy na linii praca - rodzina

Co mówi sam o sobie?

"Metoda pracy, którą stosuję jest niedyrektywna rozmowa doradcza, w miarę potrzeby uzupełniania technikami coachingowymi."


Mgr Przemysław Bakus to Specjalista psychologii, pegagogiki oraz doradztwa zawodowego.

Bardzo często pracuje z dorosłymi, jednak jego największa pasja to pomoc dzieciom.

Właśnie dlatego do tego Specjalisty coraz częściej zgłaszają się zatroskani rodzice prosząc o konsultacje swoich dzieci m.in.: z problemami emocjonalnymi, lękami, fobiami, depresją, myślami samobójczymi, wybuchami złości, trudnościami w nauce, a także borykającymi się ze stresem szkolnym czy uzależnieniem od internetu. Mgr Przemysław Bakus rozpoczyna swoją przygodę z wizytami online, jednak już teraz Pacjenci korzystają z jego wsparcia wracając zadowoleni.

Co mówi sam o sobie?

"Nieustannie się rozwijam i pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach zawodowych oraz konferencjach naukowych. Jestem tez autorem publikacji naukowych."


Zachęcamy do korzystania z konsultacji online w formie VIDEO-porad u naszych Specjalistów.

Teleporady bez wychodzenia z domu - bezpiecznie, komfortowo oraz profesjonalnie.

www.telemedycyna-mmcenter.pl

Masz pytania? Zadzwoń:
690 408 777