Komórki macierzyste leczą stawy


Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu napisanego przed dr. Marka Krochmalskiego na temat leczenia biologicznego.

"Komórki macierzyste leczą stawy".

W naszej Klinice jedną z najnowocześniejszych metod leczenia w dziedzinie ortopedii jest terapia komórkami macierzystymi.

Komórki macierzyste mogą mieć różne pochodzenie, jednak w Medical Magnus stosujemy te pobierane z krwi obwodowej Pacjenta, oznaczone jako CD34+.

Cały artykuł, który pojawił się na portalu halodoctor.pl, znacznie przybliża nie tylko możliwości jakie daje leczenie biologiczne za pomocą komórek macierzystych, ale również jak wyglądały początki takich terapii, wskazuje etapy leczenia oraz, co najważniejsze, pokazuje korzyści jakie daje leczenie komórkami macierzystymi z krwi obwodowej Pacjenta stosowane w Medical Magnus.

Dr Marek Krochmalski wraz z zespołem Specjalistów, jako pierwszy w Polsce zastosował właśnie takie leczenie w dziedzinie ortopedii, tym samym Klinika Medical Magnus stała się pionierską placówką w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem komórek macierzystych CD34+ w Polsce.

Cały artykuł do przeczytania > TUTAJ

Jesteśmy przekonani, że informacje zawarte w artykule napisanym przez doktora będą dla Państwa ogromnym zastrzykiem wiedzy.

Więcej informacji na ten temat terapii komórkami macierzystymi CD34+ w Medical Magnus znajdą Państwo na dedykowanej stronie internetowej:

www.macierzyste.com.pl

Mogą Państwo skorzystać również z video-konsultacji u dr. Marka Krochmalskiego:

www.telemedycyna-mmcenter.pl/komorki-macierzyste