ICRS Meeting w Bolonii


W Medical Magnus Clinic nieustannie się rozwijamy, zdobywamy nową wiedzę i dzielimy się własnymi doświadczeniami.


Doktor Marek Krochmalski
oraz doktor Jakub Krochmalski uczestniczyli w dniach 6-7 pażdziernika 2022 r. w:

ICRS Focus Meeting in Bologna

Ortho-Biologics: From the Laboratory to the Clinics

Z nieskrywaną dumą informujemy, że dr Marek Krochmalski był jednym z prelegnentów - podzielił się naszymi osiągnięciami w zastosowaniu klinicznym komórek macierzystych, przedstawiając najobszerniejszy materiał poparty naszym doświadczeniem:

"14 Years of Experience in HSCs CD34+ Treatment. Some Remarks About Hip Joint Arthritis."

Prezentacja spotkała się z żywym zainteresowaniem i uznaniem szerokiej publiczności.

Cytując organizatorów spotkania: "Medycyna regeneracyjna to najnowocześniejsza dziedzina, która działa na rzecz przywrócenia struktury i funkcji uszkodzonych tkanek. Ta strategia terapeutyczna oferuje obiecujące wyniki w dziedzinie ortopedii, a jej celem jest wykorzystanie wrodzonej zdolności leczniczej organizmu pacjenta do regeneracji tkanek". Trendy w ortopedii w leczeniu schorzeń chrząstki stawowej idą zdecydowanie w kierunku dalszego poszukiwania, udoskonalania oraz badań nad zastosowaniem rozmaitych terapii biologicznych, tj. PRP, przeszczepu szpiku czy zastosowania komórek macierzystych.

Do Polski dr Marek i dr Jakub Krochmalscy wrócili pełni energii, gotowi na realizację kolejnych planów związanych z leczeniem biologicznym schorzeń ortopedczynch i dystrofii mięśniowej, w tym komórkami macierzystymi CD34+ w Medical Magnus Clinic.

Cały nasz zespół składa ogromne podziękowania dr. Markowi Krochmalskiemu oraz dr. Jakubowi Krochmalskiemu za mistrzowskie reprezentowanie naszej Kliniki w trakcie tego wydarzenia.


Wszystkich Państwa zachęcamy do przyjrzenia się nowoczesnej metodzie leczenia wielu schorzeń ortopedycznych i dystrofii mięśniowej poprzez terapię komórkami macierzystymi CD34+:

macierzyste.com.pl


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ICRS Focus Meeting in Bologna 2022.