HaCK na ZDROWIE2


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że

Medical Magnus Clinic jest partnerem Hackathon’u 2023 HaCK na ZDROWIE2, a także pomysłodawcą jednego z wyzwań dla studentów.

Wyzwanie Medical Magnus:

Inteligentny szpital – Stworzenie narzędzia wykorzystującego sztuczną inteligencję i technologie automatyczne do wsparcia procesu opieki nad pacjentami po operacjach ortopedycznych

Medical Magnus Clinic w Hackathon’ie HAcK NA ZDROWIE2 reprezentują:

JURY: Eliza Krochmalska - Prezes ds. rozwoju i marketingu Medical Magnus ClinicObszary wsparcia dla uczestników:
biznesplan, finanse, marketing, sprzedaż, zarządzanie i organizacja, networking, wystąpienia publiczne

Eliza Krochmalska

MENTOR: Karolina Kamecka - Dyrektor ds. marketingu Medical Magnus ClinicObszary wsparcia dla uczestników:
modele opieki nad pacjentami, innowacyjne technologie w ochronie zdrowia, zarządzanie procesami w medycynie, marketing, komunikacja wizualna, wystąpienia publiczne

Karolina Kamecka

Co to jest Hackathon?

Hackathon to sprint projektowo-szkoleniowy organizowany przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, podczas którego uczestnicy z różnych kierunków, pracując w interdyscyplinarnych zespołach pod okiem mentorów z branży medycznej, technologicznej i start-up`owej tworzą innowacyjne rozwiązania w odpowiedzi na wyzwania firm.

Misją hackathonu jest stworzenie wspólnej przestrzeni, która umożliwi studentom wykreowanie innowacyjnych rozwiązań i da szansę na pozyskanie funduszy na rozwinięcie ich pomysłów oraz pozyskanie partnerów biznesowych. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Politechniką Łódzką, Uniwersytetem Łódzkim oraz firmami z branży medycznej i technologicznej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28.05.2023.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Hackathon’u 2023 HaCK na ZDROWIE2: TUTAJ

Hackathon’u 2023 HaCK na ZDROWIE2