Kongres Onkologiczno - Kosmetologiczny


Klinika Medical Magnus miała przyjemność bycia Partnerem tak ważnego wydarzenia, jak V Kongres Onkologiczno-Kosmetologiczny, który odbył się 8 marca 2024 roku w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Towarzyszyły nam Velvet Clinic oraz Boneto.

Uczestnicy Kongresu oraz wykładowcy otrzymali pakiety kongresowe z praktycznymi upominkami od Medical Magnus i kosmetykami od drogerii Boneto.

W Kongresie brało udział wielu specjalistów na co dzień zajmujących się pacjentami chorymi onkologicznie: onkologów, chirurgów, kosmetologów, fizjoterapeutów oraz dietetyków, którzy mówili m.in. o profilaktyce raka, pielęgnacji skóry podczas chemioterapii i radioterapii, roli fizjoterapii w procesie leczenia, diety w profilaktyce i okresie leczenia.

Krótki filmik z Kongresu do obejrzenia TUTAJ.

Swój wykład pt. „Nowotwory złośliwe skóry” wygłosił prof. dr hab. Arkadiusz Jeziorski - wybitny chirurg onkolog przyjmujący na konsultacje w Medical Magnus.

Prof. dr hab. Arkadiusz Jeziorski to specjalista z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie onkologii i chirurgii onkologicznej, szczególnie w zakresie chirurgii nowotworów przewodu pokarmowego, głównie żołądka oraz nowotworów skóry i nowotworów piersi.

Zapraszamy do umawiania się na konsultacje do prof. dr. hab. Arkadiusza Jeziorskiego:

  • osobiście w Rejestracji Głównej Medical Magnus


Zdjęcia z V Kongresu Onkologiczno - Kosmetologicznego do obejrzenia w galerii: