Jerzy Janowicz w Medical Magnus Clinic


Z wielką dumą możemy poinformować, że najlepszy polski tenisista, reprezentant Polski - Jerzy Janowicz korzysta z opieki medycznej Medical Magnus Clinic. Dziękujemy za zaufanie i dołożymy wszelkich starań, żeby nie zawieść Naszego Mistrza.

Jerzy Janowicz:
"Cieszę się, ze mogę korzystać z opieki medycznej i rehabilitacyjnej w Medical Magnus Clinic. Czas między turniejami spędzam
w rodzinnym mieście - w Łodzi i dobrze mieć tu kogoś kto zadba o moje zdrowie i umożliwi mi szybką diagnostykę i rehabilitację ewentualnych kontuzji. Oby było ich jak najmniej"

Rio 2016. Anna Janowicz: Jerzy biega po korcie jak szalony, to inny człowiek

PAP
Jerzy Janowicz

Jerzy Janowicz (VINCENT THIAN/AP)

Anna Janowicz przyznała, że jej syn Jerzy po pokonaniu przewlekłych kłopotów zdrowotnych odzyskał radość i trenuje na pełnych obrotach przed igrzyskami.
- Biega po korcie jak szalony. To inny człowiek niż kilka miesięcy temu - powiedziała matka tenisisty.- Czy u Jerzego da się zauważyć gorączkę olimpijską? Chyba bardziej gorączkę samego powrotu na kort. Problemy z kontuzjami minęły. Syn jest podekscytowany i ostro trenuje. Występ w igrzyskach też jest dla niego ważny, bo to wielka sprawa i ogromne przeżycie dla każdego sportowca. Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że jest szansa na jego występ w Rio de Janeiro, to wiadomo było, że jeśli tylko zdrowie pozwoli, to pojedzie. Potrzebną dokumentację złożyliśmy w jeden dzień - podkreśliła Anna Janowicz.
Gazeta Wyborcza 16.07.2016 - więcej tutaj