Sympozjum naukowe


Jak jeszcze lepiej leczyć urazy ortopedyczne?

Zapraszamy na Sympozjum naukowe do Łodzi.

Medical Magnus oraz Polskie Towarzystwo Mięśni, Ścięgień i Więzadeł organizują II Międzynarodowe Sympozjum pt.: Urazy świeże i przeciążeniowe tkanek miękkich oraz złamania zmęczeniowe w sporcie, które odbędzie w dniach 12 – 14 grudnia 2019 r. w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi. Jesteśmy dumni, że do współpracy przy jego organizacji udało się zaprosić Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie.

Jesteśmy przekonani, że wydarzenie to będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń o urazach w sporcie i sposobach ich leczenia pomiędzy lekarzami, fizjoterapeutami oraz trenerami. Poza całą plejadą znakomitych polskich specjalistów w zakresie leczenia urazów ortopedycznych, Sympozjum zaszczycą swą obecnością znamienici goście zagraniczni, m.in.: prof. Nicola Maffulli - Prezes InSMuLT, znany z leczenia piłkarzy prof. Pier Paolo Mariani, prof. Calogero Foti zajmujący się rehabilitacją w sporcie, a także przedstawiciele UEFA: Henrique Jones - Prezes ESMA (European Sports Medicine Associates).

Wierząc, że spotkanie będzie niezwykle interesujące i inspirujące dla wszystkich uczestników, do udziału w Sympozjum zapraszamy lekarzy, fizjoterapeutów, studentów i trenerów oraz wszystkie inne osoby zainteresowane w/w tematyką. W trakcie Sympozjum przewidujemy zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną w postaci warsztatów pierwszej pomocy, badań wydolnościowych, badania USG, ortotyki czy osteopatii dla lekarzy i fizjoterapeutów. W ramach Sympozjum odbędzie się ponadto przyjęcie powitalne „Welcome Party” oraz Uroczysta Staropolska Wigilia, którą zorganizujemy na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na tych uroczystościach.

Więcej informacji na temat Sympozjum znajdą Państwo:

W imieniu Prezesa Polskiego Towarzystwa Mięśni, Ścięgien i Więzadeł oraz Komitetu Organizacyjnego serdecznie Państwa zapraszamy.

Rejestracja na Sympozjum już aktywna! - strona dedykowana dla Sympozjum TUTAJ

Z poważaniem

Biuro Organizacyjne PTMŚiW

PLIKI DO POBRANIA: Zaproszenie PTMŚiW oraz PKOl na Sympozjum