Zbadaj Prostatę


Zapraszamy Panów na Otwarty Dzień Urologii w Medical Magnus Clinic
pt.: Mężczyzno, zbadaj swoją PROSTATĘ

Zaoszczędź 150 zł dzięki BEZPŁATNEJ konsultacji urologicznej w zakresie profilaktyki chorób prostaty (regularna cena konsultacji wynosi 150 zł).

Mężczyzno 40+, to dla Ciebie jest właśnie ten Dzień! Konsultacja urologiczna i badanie prostaty nie wymaga od Ciebie szczególnego przygotowania. Nie szukaj wymówek, po prostu zadzwoń, umów się i przyjdź! Jeśli już masz aktualny wynik PSA, zabierz go ze sobą na konsultację.

W naszej poradni jest możliwość wykonania badań laboratoryjnych (PSA całkowite w cenie 37 zł) od pon-pt w godzinach 8.00 - 10.00 lub w dniu konsultacji (jednakże wykonanie badania w dniu konsultacji wiąże się z odebraniem wyniku w kolejnych dniu roboczym). Dlatego też zachęcamy Panów do wykonania badania PSA przed Otwartym Dniem Urologii.

Konsultację urologiczną podczas Dnia Otwatego przeprowadzać będzie Ordynator Oddziału Urologii w Medical Magnus Clinic, dr n. med. Kamil Burzyński. Znany i ceniony przez Pacjentów specjalista. Podczas bezpłatnej konsultacji lekarskiej można będzie skorzystać także z badania diagnostycznego USG prostaty w cenie specjalnej 50 zł (cena obowiązuje jedynie podczas Otwartego Dnia Urologii, cena regularna wynosi 100 zł).

  • Termin i miejsce konsultacji:
    • 29 listopada (piątek) 2019 r. godz 9:30 - 14.00
    • Poadnia urologiczna Medical Magnus Clinic, ul. Kopernika 38, Łódź

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Zapisy: 504 274 502, rejestracja@mmcenter.pl

otwarty dzień urologii medical magnus clinic