Ważny komunikat


Szanowni Państwo,

Pragniemy Państwa poinformować, że nasza Klinika zapewnia nieprzerwaną możliwość skorzystania z porad lekarzy specjalistów m.in. w zakresie ortopedii, chirurgii naczyniowej czy też urologii. W pełnym zakresie dostępne są także badania diagnostyczne: Rezonans Magnetyczny, RTG, USG Doppler. Szczegóły usług dostępnych podczas epidemii znajdą Państwo w zakładce Bezpieczeństwo usług poczas epidemii.

Informujemy, że w celu uchronienia naszych Pacjentów i pracowników przed ryzykiem zakażenia koronawirusem wprowadziliśmy wiele rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo. Więcej informacji na temat procedur bezpieczeństwa obowiązujących w naszym centrum medycznym znajdziecie Państwo w specjalnie dedykowanej zakłdace naszej strony internetowej TUTAJ.

Zachęcamy do zapoznania się za aktualnymi godzinami pracy Rejestracji Głównej Poradni lekarskich oraz Działu Rehabilitacji:

REJESTRACJA GŁÓWNA

Tych z Państwa, którzy korzystacie z Rejestracji Przychodni wyłącznie w celu umówienia terminu pierwszej wizyty, prosimy o rejestrację poprzez email lub telefonicznie:

Pacjentów zapisanych na wizytę prosimy o podchodzenie do stanowiska Rejestracji z zachowaniem odstępu co najmniej 1,5 metra między kolejnymi osobami. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do wskazanych wytycznych.

Poniżej godziny pracy Poradni:

  • Rejestracja drogą mailową i telefoniczną:
    • Poniedziałek – Piątek - 08.00-19.00
  • Poradnie lekarskie:
    • Poniedziałek – Piątek - 08.00 - 19.00

REHABILITACJA

Informujemy, iż Dział Rehabilitacji pracuje w godzinach:

  • Poniedziałek - Piątek - 8.00 - 18.00

Jednocześnie wszystkich nowych Pacjentów potrzebujących zabiegów fizjoterapeutycznych prosimy o wcześniejszy kontakt e-mailowy lub telefoniczny bezpośrednio z Rejestracją REHABILITACJI:

SZPITAL - PRZYJĘCIA PLANOWE

  • Chemioterapia – przyjęcia są OTWARTE zgodnie z harmonogramem leczenia Pacjentów
  • Ortopedia - zabiegi planowe – przyjęcia zostały wstrzymane do odwołania
  • Urologia - zabiegi planowe – przyjęcia zostały wstrzymane do odwołania.

Pragniemy Państwa poinformować, iż DLA BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH PACJENTÓW wprowadziliśmy CAŁKOWITY ZAKAZ odwiedzin na Oddziałach Szpitalnych. Prosimy o wyrozumiałość i respektowanie zakazu odwiedzin wprowadzonego dla zachowania wdrożonych procedur bezpieczeństwa w zakresie opieki nad pacjentami.

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Zapewniamy stały kontakt mailowy i telefoniczny z naszą placówką dla pacjentów, członków rodzin, opiekunów i osób bliskich:

REJESTRACJA GŁÓWNA

Główny numer telefonu do naszego Szpitala zapewnia możliwość wyboru odpowiedniej komórki organizacyjnej, z którą chcecie się Państwo połączyć.

Poniżej zamieszczamy także linie bezpośrednie do kluczowych działów naszego szpitala:

REHABILITACJA

ODDZIAŁ ORTOPEDII

ODDZIAŁ UROLOGII

ODDZIAŁ CHEMIOTERAPII

KOMÓRKI MACIERZYSTE

REZONANS MAGNETYCZNY

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu podstawowych zasad higieny, które chronią zdrowie nas wszystkich.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi udostępnionymi przez Ministerstwo Zdrowia: https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie