Poland Business Run 2020


Zespół Medical Magnus Clinic pobiegł dla osób z niepełnosprawnościami

Z wielką radością informujemy, że piękną słoneczną niedzielę 6 września 2020 r. spędziliśmy biegając i pomagając innym w ramach akcji Poland Business Run 2020.

Fundacja Poland Business Run kompleksowo i profesjonalnie wspiera osoby z niepełnosprawnościami narządów ruchu, m.in. aktywizując je i niwelując bariery społeczne.

Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Bieg ten ma charakter sztafety - występuje w niej pięciu zawodników. Bieg organizowany jest już od 7 lat.

Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.

Dystans dla każdego zawodnika wynosi około 4 km.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, tym roku bieg nie miał charakteru biegu sztafet w dużej grupie wszystkich zgłoszonych firm.

Każda drużyna pokonała dystans w wybranych przez siebie miejscu i czasie w godzinach 00:00 - 18:00.

Pomimo innego charaketu biegu, emocje były równie gorące, a cel niezwykle szczytny.

Do naszej drużyny dołączyli nowi zawodnicy, którzy podjęli to duże wyzwanie i każdy z członków drużyny Medical Magnus pokonał wyznaczony dystans w pięknej scenerii Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego znajdującego się w pobliżu naszej Kliniki.

RUCH TO ZDROWIE, A RAZEM JAKŻE MILEJ SPĘDZAĆ CZAS!

Za rok też pobiegniemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego udziału w tym wydarzeniu: