Dzień znamion i naczyń w MMC


Szanowni Państwo,

6 listopada 2020 r. (PIĄTEK) w naszej Poradni odbędzie się otwarty dzień chirurgii w zakresie zmian skórnych i naczyniowych. Wszystkie zainteresowane udziałem osoby, zapraszamy do umówienia się na konsultacje chirurgiczne prowadzone przez znanego i cenionego przez Pacjentów dr Mariusza Klincewicza, chirurga ogólnego i flebologa naszej Poradni Chirurgii w Medical Magnus Clinic oraz Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Velvet Clinic.

Akcja ma na celu diagnostykę charakteru zmian skórnych, kontrolę żylaków i naczynek na nogach oraz ustalenie możliwych terapii leczniczych.

Pacjenci, którzy skorzystają z konsultacji chirurgicznej w Dniu ZNAMION I NACZYŃ, otrzymają także Zaproszenie na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ z kosmetologiem w Velvet Clinic w dogodnym dla siebie terminie uzgodnionym w Recepcji Velvet Clinic.

W Dniu ZNAMION I NACZYŃ opłata za konsultację chirurgiczną będzie wynosiła jedynie 70 zł zamiast 150 zł.

Zapraszamy osoby, które potrzebują kontroli następujących zmian:

  • znamiona, brodawki, włókniaki, tłuszczaki, naczynka, żylaki, inne zmiany skórne i naczyniowe.

W naszym centrum medycznym możliwe jest wykonywanie zabiegów usuwania znamion chirurgicznie, z zastosowaniem diatermii lub laserowo. Oferujemy także różne metody leczenia naczynek i żylaków.

Chęć udziału w Dniu ZNAMION I NACZYŃ można zgłaszać:

  • osobiście w Rejestracji Poradni Chirurgicznej w budynku Głównym Medical Magnuc Clinic
  • wysyłając mail pod adres rejestracja@mmcenter.pl
  • umawiając wizytę telefonicznie pod numerem 42 253 19 00

Zapraszamy do udziału w listopadowym Dniu ZNAMION I NACZYŃ!