Pediatra i hipertensjolog w MMC


Dobry pediatra to skarb, dlatego też do naszego Zespołu zaprosiliśmy doświadczonego specjalistę z dziedziny pediatrii, ale również i hipertensjologa dziecięcego, dr n. med. Lidię Ostrowską-Nawarycz. Witamy serdecznie Panią Doktor w drużynie Medical Magnus Clinic.

W naszej Poradni pediatrycznej otaczamy opieką małych Pacjentów w bezpiecznych i kameralnych warunkach przyjęć. Lekarz specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad i badanie oraz odpowiada na wszelkie pytania rodziców i opiekunów, wystawia e-recepty oraz w razie potrzeby e-zwolnienie dla rodzica na opiekę nad dzieckiem.

Dla bezpieczeństwa i komfortu naszych małych Pacjentów i ich rodziców oraz opiekunów, osobiste konsultacje pediatryczne odbywają się w oddzielnym budynku naszego Centrum Medycznego, tak aby kontakt z osobami dorosłymi był zminimalizowany.

Nasz gabinet pediatryczny wyposażony jest w legalizowany sprzęt medyczny. Bez pośpiechu i bez kolejek przyjmujemy małych Pacjentów w nowocześnie wyposażonym gabinecie lekarskim z zachowaniem reżimu sanitarnego. Każde dziecko otrzymuje po wizycie w naszej Poradni miły UPOMINEK, a rodzice i opiekunowie ZNIŻKĘ na zakupy w partnerskiej drogerii internetowej.

Zapraszamy na wizyty osobiste oraz wideo-konsultacje od poniedziałku do soboty.

Wizyty osobiste:

Zadzwoń: 42 253 19 00

lub napisz do nas: rejestracja@mmcenter.pl

Zadzwoń do nas lub napisz. Dołożymy wszelkich starań, aby termin wizyty odpowiadał potrzebom zdrowotnym naszych małych Pacjentów.

Wideo-teleporady:

www.telemedycyna-mmcenter.pl

Wybierz termin i odbądź rozmowę z naszym pediatrą w formie wideo-konsultacji na naszym portalu do teleporad.