LIVE z Velvet Clinic


Szanowni Państwo,

już dziś o godzinie 20:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie

LIVE pt. Z pasji do medycyny i miłości do piękna.

Kliknij, by otworzyć Link do wydarzenia

Nasze dwie fantastyczne ekspertki Velvet Clinic podzielą się swoją pasją do medycyny i piękna, opowiedzą o wyjątkowym podejściu do Pacjenta jakim wyróżnia się nasza Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii oraz o przepisie na sukces kliniki medycyny estetycznej.

  • Jak dbać o zdrowie i piękno pacjenta?
  • Jak dobrać odpowiednie zabiegi i technologie do kliniki?
  • Dlaczego warto się szkolić?
  • I wiele innych cennych rad wynikających z pasji do medycyny i miłości do piękna.

Zapraszamy do zadawania pytań naszym Ekspertkom podczas LIVE!

Kim są nasi Goście?

Eliza Krochmalska - właściciel Velvet Clinic
Ukończyła Management Development Program pod Patronatem Business Harvard Review, ICAN Institute w Warszawie oraz kierunek farmacja na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tworząc klinikę medycyny estetycznej stawia na jakość, która w tej branży ma ogromne znaczenie. W pracy kliniki najważniejszy jest dla niej nieustanny rozwój oraz wprowadzanie nowoczesnych technologii. Doskonale zna się na ludziach i wykorzystuje ich mocne strony w tworzeniu zespołu ekspertów, co przekłada się na pasję do pracy i satysfakcję z osiąganych efektów. Prowadząc rodzinny biznes medyczny odpowiada za rozwój, wdrażanie innowacji i marketing.

Paulina Drozdowska - manager, kosmetolog Velvet Clinic
Absolwentka kosmetologii Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W klinice spełnia się w roli managera oraz zabiegowca, a pasja i profesjonalizm to dla niej nieodzowny element. Dba o bezpieczeństwo i standardy wykonywanych zbiegów a na pierwszym miejscu stawia na edukację i uświadamianie swoich Pacjentów odnośnie prawidłowych nawyków pielęgnacji skóry oraz dbania o sylwetkę. Stale się rozwija, śledzi technologiczne nowości na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej by następnie wprowadzać je do kliniki dla jeszcze lepszych efektów terapeutycznych. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i jest ogromną zwolenniczką współpracy lekarz – kosmetolog. Razem z zespołem kosmetologów stworzyła projekt edukacji nastolatków „Velvet Clinic for TEENS”.

LIVE poprowadzi Estera Gabczenko, red. nacz. Zatoki Piękna

Partnerem wydarzenia jest ITP S.A.

LIVE pt. Z pasji do medycyny i miłości do piękna