MMC gra dla WOŚP


Medical Magnus Clinic gra razem z WOŚP w 30. Finale

WOŚP od początku gra na rzecz poprawy warunków i wyposażenia polskiego systemu ochrony zdrowia - nie może więc zabraknąć licytacji ze zdrowiem w tle.

Nasza Klinika Medical Magnus ufundowała 3 vouchery:

VOUCHER A na rehabilitację

o wartości 500 zł,

cena wywoławcza 300 zł,

zakres:
Konsultacja lekarza rehabilitacji oraz cykl zabiegów rehabilitacyjnych w specjalistycznym centrum medycznym Medical Magnus Clinic wg indywidualnych wskazań medycznych dla osoby badanej. Zabiegi rehabilitacyjne w ramach szerokiej gamy usług Kliniki znanej z opieki nad mistrzami świata i Europy w wielu dyscyplinach sportowych. W zakresie zabiegów m.in. masaż sportowy, kinesjotaping i terapia manualna.

VOUCHER B na badanie siły mięśniowej

o wartości 350 zł,

cena wywoławcza 200 zł,

zakres:
Profesjonalne badanie na urządzeniu BIODEX dedykowanym do badania siły i wytrzymałości mięśniowej, zarówno u sportowców, jak i osób przed i po operacjach ortopedycznych. Wyniki kompleksowego badania kończyn dolnych lub górnych oceni i omówi z osobą badaną doświadczony fizjoterapeuta Medical Magnus Clinic. Badanie na BIODEX jest cenne między innymi dla usprawnienia treningów sportowych, oceny ewentualnych dysproporcji w sile i wytrzymałości np. lewej i prawej nogi. Super okazja do sprawdzenia swojego organizmu i fachowej oceny fizjoterapeutycznej.

VOUCHER C na ortopedyczny rezonans magnetyczny

o wartości 315 zł,

cena wywoławcza 180 zł,

zakres:
Badanie wybranej partii ciała w ramach diagnostyki ortopedycznej (jeden staw, np. staw kolanowy, staw skokowy, staw łokciowy, odcinek lędźwiowy kręgosłupa) na BEZTUBOWYM REZONANSIE MAGNETYCZNYM.
BEZTUBOWY aparat charakteryzuje się cichą pracą oraz komfortem otwartej przestrzeni podczas badania. Badanie na BEZTUBOWYM MR jest szczególnie zalecane osobom z klaustrofobią, bojących się badania w tradycyjnym tubowym aparacie oraz osobom z implantami stawów.

Wszystkie vouchery ważne do końca kwietnia 2022 r., ale jeśli skontaktujecie się przed tym terminem i będziecie chcieli ustalić nieco późniejszy - na pewno będzie to możliwe.

Link do licytacji TUTAJ

Licytujemy podając oznaczenie vouchera (A, B lub C) i oferowaną kwotę.

Niepowtarzalna okazja, by wspierając Orkiestrę zadbać też o siebie samego 👍

Vouchery Medical Magnus Clinic na rzecz WOŚP