Nasi specjaliści


Największa wartość naszej Kliniki to związani z nią ludzie. Ich ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja w wykonywaniu zawodu. Wszyscy lekarze pracujący w naszej Klinice mogą pochwalić się posiadaniem specjalizacji w swojej dziedzinie medycznej, a także długoletnim doświadczeniem i renomą zarówno w Łodzi, w kraju, jak i za granicą. Kilku z lekarzy naszej Kliniki to pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Mamy ambicję stałego rozwoju naukowego naszych Pracowników. Dlatego zapewniamy Im dostęp do wyników najnowszych badań i wprowadzanych na świecie procedur medycznych.

Szef Medical Magnus Clinic - doktor Marek Krochmalski

Kadra medyczna Medical Magnus Clinic na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki doktor Marek Krochmalski to uczestnik misji medycznych na igrzyskach olimpijskich. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki PZLA (udział w MŚ Pekin 2015).

Dział Rehabilitacji, prowadzony przez mgr Annę Kunę to zespół najwyższej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Na oddziale rehabilitacji prowadzona jest rehabilitacja ortopedyczna, rehabilitacja kręgosłupa, ambulatoryjna oraz rehabilitacja po leczeniu komórkami macierzystymi.

dr Marek Krochmalski

Założyciel i właściciel Medical Magnus. Zajmuje się m.in. urazami sportowymi i powypadkowymi. Specjalizuje się w innowacyjnych biologicznych metodach leczenia schorzeń ortopedycznych. Jest w Polsce prekursorem stosowania krwiopochodnych komórek macierzystych w leczeniu narządu ruchu.


dr n. med. Jacek Magnuszewski - Ordynator

Ordynator Oddziału Ortopedii w Medical Magnus. Od ponad 30 lat kompleksowo zajmuje się Pacjentami: od diagnostyki, poprzez leczenie ambulatoryjne, po zabiegi i opiekę pooperacyjną. Operuje technikami małoinwazyjnymi, co skraca pobyt w szpitalu i pozwala na szybki powrót do pełnej sprawności.


lek. med. Marek Lasota

Ortopeda traumatolog z ponad 30-letnim doświadczeniem. Specjalista w zakresie ortopedii urazowej, chorób mięśni, ścięgien i więzadeł oraz choroby zwyrodnieniowej stawów. Praktykuje biologiczne metody leczenia, m.in.: terapię komórkami macierzystymi oraz leczenie płytkowym czynnikiem wzrostu.


lek. med. Jarosław Madej

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada licencje lekarską PZPN i opiekuje się Kadrą U-17 (Brązowy medal ME w 2012 r). Zajmuje się m.in. takimi schorzeniami jak: bóle kolana, choroby stawu biodrowego, zwichnięcia i złamania.


lek. med. Adam Jakubowski

Specjalista ortopedii i medycyny sportowej. Diagnozuje oraz leczy urazy sportowe. Liczną grupę Pacjentów stanowią też osoby z chorobą zwyrodnieniową stawów. Współpracuje ze Związkami Sportowymi oraz z łódzkimi Klubami Sportowymi: ŁKS, CHKS, TĘCZA.


lek. med. Karolina Miodek

Konsultuje noworodki, dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Specjalizuje się w diagnostyce USG, w tym bioderek dziecięcych. Diagnozuje i leczy chorobę zwyrodnieniową stawów, zerwania mięśni czy więzadeł, wady postawy u dzieci i młodzieży, wady wrodzone, dzieci z dysplazją stawów biodrowych.


lek. med. Jerzy Kośmider

Ortopeda traumatolog z ponad 40-letnim doświadczeniem. Zajmuje się chorobą zwyrodnieniową stawów oraz ortopedią urazową. W trakcie swojej bogatej kariery współpracował m.in. ze szpitalami na Malcie, w Algierii i Singapurze. Wykonał pierwszą endoprotezę kolana na Seszelach.


lek. med. Marcin Kubiak

Specjalizuje się w ortopedii onkologicznej. Diagnozuje i leczy operacyjnie m.in. guzy narządu ruchu, uczestniczy w zabiegach endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych. Prowadzi leczenie Pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, po urazach wypadkowych oraz z urazami wielonarządowymi.


dr n. med. Andrzej Janiak

Ortopeda posiadający ponad 30 lat doświadczenia w pracy w poradniach ortopedycznych. Specjalizuje się w ortopedii urazowej.


dr n. med. Krystyna Lesiuk

Doktor nauk medycznych. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 1986 - uzyskała specjalizację II stopnia ortopeda - traumatolog. Pracowała m.in w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Laureatka Certyfikatu Uczciwości w latach 2014 i 2015.


lek. med. Grzegorz Danielski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z roku 1981.Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii


lek. med. Jacek Jędrzejewski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z roku 1986. Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii


lek. med. Jarosław Woźniak

Absolwent rocznika 1994 na Akademii Medycznej w Łodzi w specjalizacji ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

lek. med. Karolina Miodek

Konsultuje noworodki, dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Specjalizuje się w diagnostyce USG, w tym bioderek dziecięcych. Diagnozuje i leczy chorobę zwyrodnieniową stawów, zerwania mięśni czy więzadeł, wady postawy u dzieci i młodzieży, wady wrodzone, dzieci z dysplazją stawów biodrowych.

prof. zw. dr hab. n. med. Marian Brocki

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1968 r). Profesor jest specjalistą z dziedziny chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i torakochirurgii. Do końca roku 2012 uczestniczył przy 50.000 operacjach.


prof. nadzw. dr hab. n. med. Sławomir Jabłoński

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1990). Specjalista z dziedziny chirurgii onkologicznej i chirurgii klatki piersiowej.


dr n. med. Marcin Kondras

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chirurgii ogólnej (2007 r.) oraz chirurgii naczyniowej (2015 r). Konsultuje w zakresie chirurgii naczyniowej i ogólnej oraz kwalifikuje do zabiegów operacyjnych m.in. endoprotezoplastyki z dopplerowskim badaniem naczyń.


dr n. med. Marek Kotala

Absolwent Akademii Medycznej (1995). Specjalista z zakresie chirurgii naczyniowej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Autor, bądź współautor wielu publikacji i streszczeń zjazdowych oraz rozdziałów podręczników dotyczących chirurgii naczyniowej.


lek. med. Mariusz Klincewicz

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2002 r.). Specjalista Chirurgii Ogólnej (2011 r.). Członek Towarzystwa Polskich Chirurgów. Ukończył wiele kursów, m.in. zaawansowany kurs chirurgii bariatrycznej. Kwalifikuje do operacji żylaków. Doświadczony specjalista w zakresie skleroterapii.


lek. med. Mateusz Jęckowski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2011r.), specjalista chirurgii ogólnej, proktolog. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Odbył staż naukowy w Maastricht University. Specjalizuje się w technikach chirurgii małoinwazyjnej. Zajmuję się leczeniem i diagnostyką chorób proktologicznych.


lek. med. Tadeusz Rylski

Specjalista II st. w zakresie chirurgii ogólnej – egzamin złożył w 1996 roku. Lekarz z wieloletnim stażem pracy, prowadzący praktykę od ponad 35 lat. Diagnozuje i leczy przewlekłe choroby żylne kończyn dolnych w tym żylaki, zakrzepicę żylną, owrzodzenia oraz rany przewlekłe.


lek. med. Piotr Kaźmierski


dr n. med. Rafał Maciejczyk

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1990). Specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 2003 r.

prof. zw. dr hab.n. med. Marian Brocki

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1968 r). Profesor jest specjalistą z dziedziny chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i torakochirurgii. Do końca roku 2012 uczestniczył przy 50.000 operacjach.


prof. nadzw. dr hab. n. med. Sławomir Jabłoński

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1990). Specjalista z dziedziny chirurgii onkologicznej i chirurgii klatki piersiowej.

dr n. med. Edward Lewandowicz

Specjalista chirurgii plastycznej z ponad 20-letnim stażem. Specjalizuje się w ginekomastii, korekcie asymetrii piersi, zmianach skórnych, defektach kosmetycznych, bliznach.

dr n. med. Ewa Joss-Wichman

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1994 r.). W 2002 r. uzyskała specjalizację II stopnia - dermatolog i wenerolog. Konsultuje osoby dorosłe oraz dzieci od 1. dnia życia. Przeprowadza m.in. dermatoskopową ocenę znamion melanocytowych oraz zabiegi elektrokoagulacji, krioterapii i laseroterapii.

mgr Adrian Kwaśny

Dietetyk kliniczny i edukator zdrowia dla osób dorosłych. Swoje zainteresowania skupia wokół dietetyki ogólnej i klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem dietoterapii nadwagi i otyłości, chorób autoimmunologicznych, metabolicznych oraz profilaktyki pierwotnej i wtórnej chorób układu krążenia.

dr n. med. Robert Błaszczak

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1997). Od 2003 specjalista chorób wewnętrznych.W 20111 uzyskał również tytuł specjalisty w dziedzinie geriatrii. Doktor nauk medycznych.

Dr n. med. Anna Bińkowska


Lek med. Kamilla Zawitkowska-Witczak


Lek med. Barbara Hoff


lek. med. Grzegorz Cichosz

dr n. med. Michał Chudzik

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1995 r.) Specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii, w trakcie specjalizacji z geriatrii. Członek zarówno Polskiego, jak i Europejskiego, Towarzystwa Kardiologicznego. Zajmuje się kardiologią, medycyną przeciw-starzeniową, medycyną stylu życia.

dr n. med. Andrzej Polański

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1979). Specjalizację II stopnia uzyskał w roku 1995. Doktor nauk medycznych.

dr Marek Krochmalski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1975r.). Członek wielu Towarzystw m.in. PTMS, PTTS, ISAKOS. Przewodniczący Komisji Medycznej PZPN. Jako pierwszy lekarz w Polsce zaczął stosować krwiopochodne komórki macierzyste w leczeniu urazów i schorzeń narządu ruchu.


lek. med. Adam Jakubowski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1978 r.). W roku 1999 uzyskał specjalizację z ortopedii i traumatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu urazów sportowych oraz choroby zwyrodnieniowej stawów.

lek. med. Katarzyna Wieczorek

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1990 r.). W 2001 roku uzyskała specjalizację II stopnia i tytuł specjalisty w dziedzinie rehabilitacji medycznej. Posiada bogatą wiedzę w zakresie diagnostyki i leczenia osteoporozy oraz rehabilitacji neurologicznej i reumatologicznej.


dr n. med. Anna Puzder

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1995r.). Specjalista w dziedzinie rehabilitacji medycznej (od 2003) w 2002 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny.


lek. med. Adam Zdziechowski

Aboslwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2005 r.). Od 2013 posiada tytuł specjalisty w dziedzinie rehabilitacji medycznej.

dr n. med. Wojciech Szymański

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1989r). Specjalizację otrzymał w roku 1995. Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa i Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów.


lek. med. Tomasz Depczyk

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1988 r.). W roku 1995 uzyskał specjalizację II stopnia. Członek Światowego i Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego. Specjalizuje się w leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego (guzy, tętniaki) oraz leczeniu chorób kręgosłupa (dyskopatia)

dr n. med. Andrzej Malara

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2004 uzyskał specjalizację II stopnia. Rok później z wyróżnieniem ukończył doktorat na Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w blokadach stawów międzykręgowych, leczeniu migren, terapii komórkami macierzystymi dystrofii mięśniowych.


dr n. med. Marek Bogucki

dr n. med. Monika Kukulska

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1991r.) Specjalista w dziedzinie Onkologii Klinicznej. W 1996 Zrobiła specjalizację II stopnia w zakresie chemioterapii nowotworów.


lek. med. Maja Lisik - Habib

Lekarz koordynujący Oddział Chemioterapii w Medical Magnus Clinic. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007 r.). Specjalista w dziedzinie Onkologii Klinicznej. Specjalista doświadczony w leczeniu m.in. w trybie chemioterapii 1-dnia (jeden z rodzajów hospitalizacji możliwy w MMC).

lek. med. Agnieszka Rębacz


lek. med. Miłosz Lewandowski


lek. med. Mariusz Klincewicz


lek. med. Piotr Kluska

Katarzyna Staniszewska

Specjalista psycholog kliniczny i psychoterapeutka. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz całościowego szkolenia Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim, w tym 2 letniego Kursu Terapii Rodzin.

lek. med. Sylwia Gieletucha-Rosiak

Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Studia doktoranckie na Politechnice Łódzkiej, Wydział Mechaniczny - Aparatura i Sprzęt Medyczny. Członek European Society of Radiology. Dodatkowo Specjalista Medycyny Rodzinnej. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami po urazach (od 2006 r.)

dr n. med. Henryk Kapusta

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1982). W 1992 uzyskał specjalizację II stopnia. Specjalizuje się w epidemiologii a także w 1997 uzyskał specjalizację II stopnia z Organizacji Ochrony Zdrowia Wojsk.

dr n. med. Kamil Burzyński

Ordynator Oddziału Urologii w Medical Magnus Clinic. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1977 r.). Specjalista w zakresie urologii. II stopień specjalizacji uzyskał w 1985 roku. W 1981 uzyskał także I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.


lek. med. Kamil Krawiec

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu (2001 r). Specjalista w dziedzinie urologii.Uzyskał również specjalizację z Medycyny Ratunkowej Ukończył wiele kursów m.in. kurs specjalizacyjny w temacie onkologii urologicznej oraz laparoskopia w urologii