Chemioterapia NFZ - szpital


W Medical Magnus prowadzimy leczenie nowotworów w nowoczesnym i kameralnym oddziale szpitalnym z możliwością terapii w indywidualnie dobranych trybach oraz w zakresie programów lekowych w ramach aktualnego kontraktu z NFZ:

 • Chemioterapia w warunkach ambulatoryjnych
 • Chemioterapia - hospitalizacja
 • Chemioterapia - tryb jednodniowy
 • Program lekowy - leczenie chorych na raka gruczołu krokowego
 • Program lekowy - leczenie pacjentów z rakiem uroterialnym

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Pacjentów na konsultacje lekarskie u naszych specjalistów onkologów. O szczegóły możecie Państwo zapytać kontaktując się zespołem naszego Oddziału Szpitalnego.

Zapewniamy:

 • stałe przyjęcia
 • krótkie terminy
 • nowoczesne wnętrza, małe sale
 • wykwalifikowany i wysoce empatyczny personel
 • nowoczesną diagnostykę pozwalającą na precyzyjne i szybkie postawienie rozpoznania
 • zastosowanie odpowiednich programów chemioterapii zwiększających skuteczność leczenia.

Koordynator Oddziału Chemioterapii w Medical Magnus:

 • lek. med. Magdalena Straszyńska - specjalista onkologii klinicznej

dr Magdalena Straszyńska ONKOLOG KLINICZNY

Zapraszamy do kontaktu wszystkich potrzebujących Pacjentów.

Kwalifikacje pacjentów do leczenia onkologicznego:

tel.: 42 253 19 06

tel. kom.: 504 273 501

tel. kom.: 572 344 361

email: chemioterapia@mmcenter.pl

Poznaj opinie naszych Pacjentów:

______

Od 14 maja 2020r., jestem pacjentem tutejszego Oddziału Chemioterapii. Wcześniej 03.2020r. byłem poddany z powodzeniem zabiegowi w aspekcie chirurgicznym przeszedłem operację usunięcia guza z głowy trzustki z usunięciem dwunastnicy i odźwiernika żołądka. Bardzo cenię sobie pod każdym względem – terapeutycznym, medycznymi, kulturalnymi opiekę i zabiegi w Oddziale. Ocena ta dotyczy lekarzy Oddziału oraz całego pozostałego personelu medycznego i nie tylko.

Pan Jarosław, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem zadowolony z podejścia lekarzy, pielęgniarek do pacjenta. Obsługa należyta, warunki bardzo dobre.

Pan Tomasz, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Od maja 2020r., jestem pacjentką tutejszego Oddziału Chemioterapii i jestem pełna podziwu dla personelu medycznego. Podejście do pacjenta, tworzenie przyjaznej i miłej atmosfer, opieka i zrozumienie jest na najwyższym poziomie.

Pani Anna, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Do kliniki Medical Magnus przybyłem w marcu 2020r. Spotkałem się tu z bardzo życzliwym przyjęciem. Obsługa miła, atmosfera rodzinna.

Pan Mariusz, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem po usunięciu całego żołądka. Mam zaleconą chemię, na którą uczęszczam. Jestem bardzo zadowolona z lekarzy i pielęgniarek i całej obsługi. Jest bardzo czysto i przyjemnie chodzić do kliniki Medical.

Pani Bożena, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

_______

Do kliniki Medical Magnus przybyłam w sierpniu 2019 r. Przychodzę tu już cały rok i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miła obsługa i atmosfera, gdzie rzadko jest spotykana.

Pani Teresa, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie tutaj. Atmosfera domowa, spokojna. Cały personel medyczny zarówno lekarze jak i pielęgniarki pełne empatii dla pacjenta. Uśmiechy na twarzach dodają sił do walki z chorobą.

Pani Iwona, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Personel jest bardzo miły – porozmawia z pacjentem, udzieli rad i w ogóle jestem bardzo zadowolona. Chciałabym aby w innych przychodniach było tak samo.

Pani Irena, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jest tu bardzo miła atmosfera. Pani lekarz i panie pielęgniarki s a bardzo miłe i uczynne. Jest bardzo czysto.

Pani Iwona, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Serdecznie dziękuje za otoczenie niesamowitą opiekę i troską całemu personelowi. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Cały personel z „Wielkim sercem:

Pani Tatiana, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Pielęgniarki i lekarze bardzo sympatyczni, co bardzo pomaga w walce z chorobą i skutkami chemii. Przy takim podejściu personelu, świadomość przyjazdu na kolejną chemię jest dużo łatwiejsza.

Pani Aleksandra, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem bardzo zadowolona z lekarzy i pielęgniarek i całej obsługi, jest bardzo czysto i przyjemnie chodzić do kliniki Medical.

Pani Bożena, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Fantastyczna opieka pielęgniarska i fachowość lekarzy są godne najwyższych pochwał. Oddział jest czyściutki, kameralny – taki prawie rodzinny. Z całą pewnością łatwiej dochodzi się do zdrowia w tak wspaniałych warunkach i toczeniu uśmiechniętego personelu.

Pani Beata, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem zachwycona opieką lekarską i pielęgniarską. Atmosfera wręcz rodzinna, wspaniała. Rozmowy na temat leczenia odbywają się w życzliwej atmosferze, są rzeczowe, i konkretne.

Pani Mirosława, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem zadowolony z przyjaznej i życzliwej atmosfery. Personel medyczny oraz lekarzy doceniam bardzo dobrze.

Pan Damian, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus.

______

Jestem zadowolona z opieki lekarskiej i pielęgniarek. Personel jest sympatyczny co pomaga nam w walce z chorobą. Na oddziale jest czysto i schludnie. Przy takim podejściu do pacjenta łatwiej będzie przyjechać na kolejną chemioterapię.

Pani Renata, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Dzięki za fachową opiekę paniom pielęgniarkom i lekarzom za miłą atmosferę u życzliwość, dzięki której czuję się bezpiecznie.

Pan Andrzej, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Dziękuje całemu personelowi medycznemu za super opiekę i wielką życzliwość, co jest kluczowe w moim przypadku. Wielki szacunek i podziękowania.

Pani Zofia, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Warunki w jakich odbywa się leczenie są dla pacjentów komfortowe, a personel medyczny nie tylko profesjonalny, ale bardzo opiekuńczy i miły. Życzę całemy personelowi kliniki dalszych sukcesów zawodowych.

Pan Wacław, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem pacjentką tutejszego oddziału chemioterapii. Bardzo jestem zadowolona z opieki. Jest bardzo ciepła atmosfera, profesjonalizm personelu lekarskiego i pielęgniarskiego.

Renata, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jest tutaj bardzo rodzinna atmosfera. Cały personel jest bardzo życzliwy i miły. Życzę wszystkim pracownikom samych sukcesów w pracy i w życiu osobistym. Za okazałą pomoc bardzo dziękuje całemu personelowi.

Lidia, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Serdecznie i z całego serca dziękuje całemu personelowi medycznemu za super opiekę i wielką empatię i życzliwość, co jest kluczowe w przypadku mojej choroby.

Jacek, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Jestem zadowolona z pielęgniarek i lekarzy. Są bardzo pomocni dla pacjentów. W tym trudnym czasie z jakim musimy się zmierzyć. Wyrazy podziękowania dla całego personelu kliniki chemioterapii.

Pani Aneta, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Atmosfera jest super, cały personel medyczny bardzo życzliwy, sympatyczny i miły. Lekarze z powołania, interesują się każdym pacjentem. Wyjaśnią wszystkie aspekty leczenia, pielęgniarki również są bardzo miłe, sympatyczne i życzliwe. Na oddziale jest bardzo ładnie i czysto. Dla pacjentów są przygotowane sale odpoczynku po 3 łóżka w każdej z sal.

Pani Ewa, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Ku mojemu zaskoczeniu i obawą związanym z przyjmowania chemii, jestem bardzo mile zaskoczony. Jestem po operacji żołądka. Obawiałem się problemów, a tutaj spotkałem się z czymś nie spotkanym gdzieś indziej. Obsługa pielęgniarska wspaniała. Lekarze z powołania interesują się indywidualnie każdym pacjentem. Panuje tutaj wspaniała, rodzinna atmosfera.

Pan Andrzej, Łódź, Księga podziękowań Medical Magnus

______

Opinie zawierają oryginalną pisownie.