Chemioterapia - szpital


Mamy przyjemność poinformować, iż nasza placówka uzyskała kontrakty z NFZ na lata 2018-2021 w nowych zakresach usług medycznych w ramach leczenia szpitalnego:

  • Chemioterapia w warunkach ambulatoryjnych
  • Chemioterapia - hospitalizacja
  • Chemioterapia - tryb jednodniowy

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pacjentów na konsultacje lekarskie u naszych specjalistów. O szczegóły możecie Państwo zapytać kontaktując się zespołem naszego Oddziału Szpitalnego. Poniżej krótki opis nowodostępnych zakresów usług medycznych leczenia szpitalnego.

CHEMIOTERAPIA

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu nowotworów w nowoczesnym oddziale szpitalnym z możliwością terapii w trzech trybach w ramach aktualnego kontraktu z NFZ uzyskanego na lata 2018-2021. Zapewniamy nowoczesną diagnostykę pozwalającą na precyzyjne i szybkie postawienie rozpoznania, a także zastosowanie odpowiednich programów chemioterapii zwiększających skuteczność leczenia.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich potrzebujących Pacjentów.

Kwalifikacje pacjentów do leczenia onkologicznego:

tel.: 42 253 19 06

tel. kom.: 504 273 501

tel. kom.: 572 344 361

email: chemioterapia@mmcenter.pl

Zobacz nasz Oddział i poznaj nasz Zespół medyczny:

Poznaj opinie naszych Pacjentów:

______

Od 14 maja 2020r., jestem pacjentem tutejszego Oddziału Chemioterapii. Wcześniej 03.2020r. byłem poddany z powodzeniem zabiegowi w aspekcie chirurgicznym przeszedłem operację usunięcia guza z głowy trzustki z usunięciem dwunastnicy i odźwiernika żołądka. Bardzo cenię sobie pod każdym względem – terapeutycznym, medycznymi, kulturalnymi opiekę i zabiegi w Oddziale. Ocena ta dotyczy lekarzy Oddziału oraz całego pozostałego personelu medycznego i nie tylko.

Jarosław, Łódź, lipiec 2020 r.

______

Jestem zadowolony z podejścia lekarzy, pielęgniarek do pacjenta. Obsługa należyta, warunki bardzo dobre.

Tomasz, Łódź, lipiec 2020 r.

______

Od maja 2020r., jestem pacjentką tutejszego Oddziału Chemioterapii i jestem pełna podziwu dla personelu medycznego. Podejście do pacjenta, tworzenie przyjaznej i miłej atmosfer, opieka i zrozumienie jest na najwyższym poziomie.

Anna, Łódź, lipiec 2020 r.

______

Do kliniki Medical Magnus przybyłem w marcu 2020r. Spotkałem się tu z bardzo życzliwym przyjęciem. Obsługa miła, atmosfera rodzinna.

Mariusz, Łódź, sierpień 2020 r.

______

Jestem po usunięciu całego żołądka. Mam zaleconą chemię, na którą uczęszczam. Jestem bardzo zadowolona z lekarzy i pielęgniarek i całej obsługi. Jest bardzo czysto i przyjemnie chodzić do kliniki Medical.

Bożena, Łódź, sierpień 2020 r.

_______

Do kliniki Medical Magnus przybyłam w sierpniu 2019 r. Przychodzę tu już cały rok i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo miła obsługa i atmosfera, gdzie rzadko jest spotykana.

Teresa, Łódź, sierpień 2020 r.