24. Piknik Olimpijski PKOl


Szanowni Państwo,

w minioną sobotę, 27 maja 2023 r. Klinika Medical Magnus uczestniczyła we wspaniałym wydarzeniu zorganizowanym przez Polski Komitet Olimpijski w warszawskim Parku Kępa Potocka.

Wspólnie z firmą ECO HARPOON Recycling mieliśmy przyjemność dzielić stoisko medyczne podczas 24-go Pikniku Olimpijskiego PKOl.

24. Piknik Olimpijski PKOl


Odwiedzający stoisko Medical Magnus mogli uczestniczyć m.in.:

  • we wspaniałych grach i zabawach z nagrodami inspirowanymi światem medycyny - były puzzle i strzelanie z łuku
  • w zawodach w podnoszeniu ciężarów - gośćmi byli Marcin Dołęga, Zygmunt Smalcerz, Martna Dołęga
  • w wykonywanych przez fizjoterapeutów masażach i instruktażu rozciągania z użyciem rollerów


Strefa ECO SPORT, której jako Centurm Medyczne byliśmy częścią, była najczęściej odwiedzaną spośród wszystkich dostępnych. Rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli niesamowitą możliwość obserwacji młodych sportowców podczas treningów oraz lekcji pokazowych.

Pogoda była piękna i słoneczna, a goście, nie tylko z miasta Warszawy, ale również z różnych zakątków Polski, tłumnie dopisali.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy być częścią tak dużego przedsięwzięcia organizoawnego w duchu sportowym. To dla nas kolejne wspaniałe dośwadczenie.

W organizacji stoiska Medical Magnus wspierały nasz Zespół studentki 3 roku kierunku Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, które w ramach praktyk zawodowych przygotowały m.in. prezentację podsumowującą wydarzenie.

Serdecznie dziękujemy Julii Adamiec i Natalii Dobielskiej za zaangażowanie i życzymy ogromu sukcesów zawodowych. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji naszych zdolnych praktykantek:

PIKNIK OLIMPIJSKI oczami naszych praktykantek - PREZENTACJA DO POBRANIA > TUTAJ

Zachęcamy także do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: