Za nami HaCK na ZDROWIE2


7-28 maja 2023 r. to był wspaniały weekend z uczestnikami, organizatorami, partnerami i gośćmi specjalnymi SPRINTU PROJEKTOWO-SZKOLENIOWEGO „H<a>CK NA ZDROWIE 2”.

Hackathon H<a>CK NA ZDROWIE 2 to fantastyczne wydarzenie zorganizowane przez Akademickie Biuro Karier UMed w Łodzi, w ramach którego uczestnicy reprezentujący różne dziedziny pracują na konkretnych wyzwaniach przygotowanych w oparciu o realne potrzeby rynku medycznego.

W tym roku Klinika Medical Magnus została partnerem Hackathon’u 2023 H<a>CK na ZDROWIE 2, a nasze reprezentantki dodatkowo wspierały zespoły uczestników obejmując specjalne role:

  • Eliza Krochmalska - Członkini Jury
  • Karolina Kamecka - Mentorka Zespołów

Wyzwanie "Inteligentny szpital – Stworzenie narzędzia wykorzystującego sztuczną inteligencję i technologie automatyczne do wsparcia procesu opieki nad pacjentami po operacjach ortopedycznych" zaproponowane przez Medical Magnus wybrały aż 2 grupy studentów i absolwentów z różnych Uczelni:

  • Digit4Hosp
  • Futuro

Zaczęliście od świetnych nazw swoich grup, a skończyliście na pomysłowych i energicznych prezentacjach przed Jury. Brawo! Bardzo się cieszymy, że zainteresowała was zaproponowana przez nas tematyka i dziękujemy serdecznie za zaangażowanie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Hackathon’u H<a>CK NA ZDROWIE 2 wspaniałych pomysłów i życzymy wytrwałości w realizacji marzeń zawodowych.


Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: