Poradnie lekarskie


Lekarz specjalista w czasie epidemii

Szanowni Państwo,

Na tej specjalnie dedykowanej podstronie znajdziecie Państwo aktualizowane na bieżąco informacje na temat godzin pracy Rejestracji Głównej oraz Poradni lekarskich. Zgodnie z zaleceniami NFZ zapewniamy nieprzerwaną możliwość skorzystania z porad lekarzy specjalistów w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Jesteśmy otwarci i dbamy o bezpieczeństwo Pacjentów i Personelu naszej placówki medycznej.

Dostępni są lekarze specjaliści w zakresie usług komercyjnych, w tym konsultacje przypadków pilnych oraz w ramach kontraktu z NFZ. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z Rejestracją Główną w celu umówienia dogodnych terminów wizyt. Prosimy o kontakt przed wizytą osobistą. Istnieje także możliwość teleporady ortopedycznej w ramach kontraktu z NFZ. W pełnym zakresie dostępne są także badania diagnostyczne: Rezonans Magnetyczny, RTG, USG ortopedyczne, USG Doppler - więcej szczegółów TUTAJ.

Informujemy, iż aktualny harmonogram pracy w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej jest następujący:

REJESTRACJA GŁÓWNA

Tych z Państwa, którzy korzystacie z Rejestracji Przychodni wyłącznie w celu umówienia terminu pierwszej wizyty, prosimy o rejestrację poprzez email lub telefonicznie:

Pacjentów zapisanych na wizytę prosimy o podchodzenie do stanowiska Rejestracji z zachowaniem odstępu co najmniej 1,5 metra między kolejnymi osobami.

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do wskazanych wytycznych.

Rejestracja drogą mailową i telefoniczną:

  • Poniedziałek – Piątek - 08.00-19.00

Poradnie lekarskie:

  • Poniedziałek – Piątek - 08.00 - 19.00