O nas


Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne - Medical Magnus Clinic

Medical Magnus Clinic® jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym od 1987 roku. W Klinice dostępny jest szeroki wachlarz usług wykonywanych zarówno prywatnie, jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza Klinika specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rehabilitacji. Ważną częścią działalności jest leczenie sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata. Ponadto Medical Magnus Clinic® świadczy usługi m.in. z zakresu: rehabilitacji, neurochirurgii, neurologii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii plastycznej, urologii i chemioterapii.

Zapraszamy do obejrzenia wideo-wizytówki naszej placówki:

W Medical Magnus Clinic® przeprowadzamy zabiegi i operacje narządu ruchu: rekonstrukje więzadeł, artroskopie, endoprotezy stawu kolanowego i biodrowego, a także zabiegi operacyjne z zakresu neurochirurgii i z zakresu chirurgii ogólnej. Zabiegi w większości wykonujemy technikami małoinwazyjnymi, skutkującymi krótkim pobytem w szpitalu i szybkim powrotem do pełnej sprawności. Na oddziale posiadamy komfortowe sale - jedno, dwu i trzyosobowe z klimatyzacją oraz dostępem do telewizji i Internetu.

Specjaliści Kliniki wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejsze metody leczenia i rehabilitacji, a także mają dostęp do światowej klasy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Kadra medyczna na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki doktor Marek Krochmalski to uczestnik misji medycznych na igrzyskach olimpijskich. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki (udział w MŚ Pekin 2015) i członek Misji Medycznej na Olimpiadę Rio 2016.

Możemy się też pochwalić, że na początku roku 2016 uruchomiliśmy nowoczesny blok operacyjny z dwiema salami operacyjnymi - więcej informacji zobacz więcej.

Od początku działalności priorytetem Medical Magnus Clinic® jest najwyżsża jakość usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów. Aby temu sprostać wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania (ISO 9001) oraz współdziałające z nim: system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (ISO 45001) oraz system zarządzania środowiskowego (ISO 14001), system zarządzania zgodnie z normą PN-EN 15224, a także system zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISO 27001).

Rehabilitacja

Dział Rehabilitacji w Medical Magnus Clinic® posiada własną pracownię biomechaniki, w której przy pomocy amerykańskiej aparatury BIODEX SYSTEM oraz BIODEX BALANCE SYSTEM można z niezwykłą precyzją określić siłę i równowagę mięśniową ciała, co ułatwia rehabilitację celowaną.

Klinika współpracuje między innymi z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, Polskim Komitetem Olimpijskim i Polskim Towarzystwem Mięśni, Ścięgien i Więzadeł.

Komórki Macierzyste

Doktor Marek Krochmalski jest pionierem leczenia komórkami macierzystymi schorzeń ortopedycznych i dystrofii mięśniowych.

Więcej informacji: leczenie komórkami macierzystymi.

Misja Medical Magnus Clinic®

„ Profesjonalni i nowocześni, otwarci na wiedzę i doskonalenie.”

Misją Medical Magnus Clinic® jest konsekwentne dążenie do takiej organizacji udzielania świadczeń medycznych i procesu leczenia, w której naczelną wartością jest dobro, zdrowie i bezpieczeństwo Pacjenta. Służyć temu ma wiedza i umiejętności personelu, wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć współczesnej medycyny, wysokie standardy pobytu w placówce, skojarzone z racjonalnym prowadzeniem działalności w aspekcie społeczno-ekonomicznym.

W imieniu Medical Magnus Spółka z o.o. właściciel Medical Magnus Clinic®
– Marek Krochmalski – Prezes

Łódź, 19 stycznia 2015 r.