Zabiegi ambulatoryjne


Gabinet zabiegowy w naszej Klinice pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00

W ramach NFZ wykonujemy:

  1. Wszelkie zabiegi zlecone przez lekarzy z naszej Kliniki świadczących usługi w ramach kontraktu z NFZ. Kiedy lekarz świadczący usługę w ramach NFZ zleci zabiegi, należy udać się do Rejestracji w celu uzgodnienia terminów. W wyznaczonych terminach, na kolejne zabiegi prosimy kierować się bezpośrednio do Gabinetu zabiegowego.
  2. Zabiegi na podstawie skierowań do: lekarza ortopedy, lekarza chirurga – ortopedy lub przychodni ortopedycznej, przychodni chirurgii ortopedycznej, przychodni chirurgii urazowej lub przychodni urazowo – ortopedycznej. W takim przypadku należy zgłosić się do Rejestracji, która wyznaczy termin konsultacji u lekarza specjalisty w naszej Klinice, a ten skieruje na ewentualny zabieg.

W ramach usług komercyjnych wykonujemy:

  1. Wszelkie zabiegi zlecone przez lekarzy z naszej Kliniki świadczących usługi w ramach kontraktu z NFZ, jak i w ramach usług komercyjnych. W takim wypadku należy zgłosić się do Rejestracji w celu uzgodnienia terminów zabiegów i dokonania opłaty za zabieg. Jeśli procedura zabiegowa wymaga kilkukrotnej wizyty w Klinice, Pacjent płaci w Rejestracji osobno przed każdym zabiegiem.
  2. Wszelkie zabiegi komercyjne. W takim przypadku należy zgłosić się do Rejestracji, która wyznaczy konsultację u lekarza specjalisty w naszej Klinice, a ten skieruje na ewentualny zabieg.

Udając się do gabinetu zabiegowego prosimy o pozostawienie okryć wierzchnich w szatni znajdującej się przy wejściu do Kliniki.

Po wejściu do Gabinetu zostaną Państwo poproszeni o założenie ochraniaczy na obuwie.

Na zabiegi prosimy oczekiwać przed Gabinetem. Pielęgniarki poproszą Państwa w odpowiednim momencie. Taka procedura pozwala Pacjentom zachować intymność, a lekarzom ułatwia pracę.

Wymagane dokumenty:

w ramach NFZ:

  • dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z wpisanym numerem PESEL
  • skierowanie
  • lekarstwa i/lub materiały medyczne (jeśli wymaga tego zabieg)

w ramach usług komercyjnych:

  • dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z wpisanym numerem PESEL
  • lekarstwa i/lub materiały medyczne (jeśli wymaga tego zabieg)