Nasz zespół


Największa wartość naszej Kliniki to związani z nią ludzie. Ich ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja w wykonywaniu zawodu. Wszyscy lekarze pracujący w naszej Klinice mogą pochwalić się posiadaniem specjalizacji w swojej dziedzinie medycznej, a także długoletnim doświadczeniem i renomą zarówno w Łodzi, w kraju, jak i za granicą. Kilku z lekarzy naszej Kliniki to pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Mamy ambicję stałego rozwoju naukowego naszych Pracowników. Dlatego zapewniamy Im dostęp do wyników najnowszych badań i wprowadzanych na świecie procedur medycznych.

Szef Medical Magnus Clinic - doktor Marek Krochmalski

Kadra medyczna Medical Magnus Clinic na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki doktor Marek Krochmalski to uczestnik misji medycznych na igrzyskach olimpijskich. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki PZLA (udział w MŚ Pekin 2015).

Dział Rehabilitacji, prowadzony przez dr n. med. Kamila Klupińskiego to zespół najwyższej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Na oddziale rehabilitacji prowadzona jest rehabilitacja ortopedyczna, rehabilitacja kręgosłupa, ambulatoryjna oraz rehabilitacja po leczeniu komórkami macierzystymi.

lek. med. Marek Krochmalski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1975r.). Członek wielu Towarzystw m.in. PTMS, PTTS, ISAKOS. Przewodniczący Komisji Medycznej PZPN. Jako pierwszy lekarz w Polsce zaczął stosować krwiopochodne komórki macierzyste w leczeniu urazów i schorzeń narządu ruchu.


dr n. med. Jacek Magnuszewski - Ordynator

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1982r.). W roku 1991 zrobił specjalizację II stopnia w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Ukończył liczne kursy specjalistyczne m.in. leczenie rekonstrukcyjne więzadła krzyżowego przedniego w wykorzystaniem przeszczepów autogennych.


prof. dr n. med. Dariusz Witoński

Profesor dr hab. nauk medycznych. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1983 r). Pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Był członkiem Komitetu Redakcyjnego The Open Sports Medicine Journal.


dr n. med. Andrzej Janiak

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1976 r.). Specjalizację II stopnia zrobił w roku 1984. Członek Izby Lekarskiej. Specjalizuje się w ortopedii urazowej.


dr n. med. Krystyna Lesiuk

Doktor nauk medycznych. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 1986 - uzyskała specjalizację II stopnia ortopeda - traumatolog. Pracowała m.in w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Laureatka Certyfikatu Uczciwości w latach 2014 i 2015.


lek. med. Jan Bielicki

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2000 r). W roku 2009 uzyskał specjalizację II stopnia ortopeda traumatolog. Absolwent Studiów Podyplomowych na PŁ. W latach 2005-2007 lekarz klubowy sekcji piłkarskiej ŁKS. Główne zainteresowania to leczenie operacyjne ścięgna Achillesa.


lek. med. Grzegorz Bieniek

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2004. Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.


lek. med. Grzegorz Danielski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z roku 1981.Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii


lek. med. Marcin Dulas

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z roku 2008. Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.


lek. med. Adam Jakubowski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1978 r). W roku 1999 uzyskał specjalizację.. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.


lek. med. Jacek Jędrzejewski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z roku 1986. Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii


lek. med. Jerzy Kośmider

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1973 r). W roku 1979 uzyskał specjalizację ortopeda traumatolog. Współpracował m.in. ze szpitalami na Malcie, w Algierii i Singapurze. Wykonał pierwszą endoprotezę kolana na Seszelach.


lek. med. Marcin Kubiak

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2002r.). W 2011 r. uzyskał specjalizację. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Specjalizuje się w ortopedii onkologicznej.


lek. med. Marek Lasota

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1988r.). Specjalizację II stopnia zrobił w roku 2000. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.


lek. med. Jarosław Madej

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1994 r). W roku 2005 uzyskał specjalizację II stopnia. Posiada licencje lekarską PZPN i opiekuje się Kadrą U-17 (Brązowy medal ME w 2012 r). Członek Polskich Towarzystw: Ortopedii i Traumatologii i Traumatologii Sportowej.


lek. med. Piotr Sobczuk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarskim roku 2009. Specjalista w dziedzinie ortopedia i traumatologia narządu ruchu.


lek. med. Tomasz Rymer

Absolwent Akademii Medycznej (1995 r.). Od 2016 posiada tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.


lek. med. Kamil Rosiński


lek. med. Jarosław Woźniak

Absolwent rocznika 1994 na Akademii Medycznej w Łodzi w specjalizacji ortopedii i traumatologii narządu ruchu.


lek. med. Bartosz Wasilczyk

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2015 r.). Pracował m.in. przy I drużynie Legii Warszawa i Młodzieżowej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej U-16, U-18 i U-19.


lek. med. Paweł Woźniacki

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2000r.) Specjalizację zrobił w roku 2008. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego. Specjalizuje się w Chirurgii Stopy oraz Ortopedii Małoinwazyjnej.

dr n. med. Anna Puzder

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1995r.). Specjalista w dziedzinie rehabilitacji medycznej (od 2003) w 2002 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny.


lek. med. Katarzyna Wieczorek

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1990). W roku 2001 uzyskała specjalizację II stopnia i tytuł specjalisty w dziedzinie rehabilitacji medycznej. Posiada bogatą wiedzę w zakresie diagnostyki i leczenia osteoporozy.


lek. med. Adam Zdziechowski

Aboslwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2005 r.). Od 2013 posiada tytuł specjalisty w dziedzinie rehabilitacji medycznej.

dr n. med. Wojciech Szymański

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1989r). Specjalizację otrzymał w roku 1995. Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa i Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów


lek. med. Tomasz Depczyk

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1988 r.). W roku 1995 uzyskał specjalizację II stopnia. Członek Światowego i Europejskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego. Specjalizuje się w leczeniu chorób ośrodkowego układu nerwowego (guzy, tętniaki) oraz leczeniu chorób kręgosłupa (dyskopatia)

dr n. med. Andrzej Malara

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1996r.). W roku 2004 uzyskał specjalizację II stopnia. Rok później z wyróżnieniem ukończył doktorat na Akademii Medycznej w Warszawie. specjalizuje się w blokadach stawów międzykręgowych oraz zabiegach medycyny estetycznej.


dr n. med. Marcin Jałosiński

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2004). Tytuł specjalisty uzyskał w roku 2012.

prof. zw. dr hab. n. med. Marian Brocki

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1968 r). Profesor jest specjalistą z dziedziny chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i torakochirurgii. Do końca roku 2012 uczestniczył przy 50.000 operacjach.


prof. nadzw. dr hab. n. med. Sławomir Jabłoński

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1990). Specjalista z dziedziny chirurgii onkologicznej i chirurgii klatki piersiowej.


lek. med. Mariusz Klincewicz

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2002 r.). W 2011 zrobił specjalizację Chirurgia Ogólna. Członek Towarzystwa Polskich Chirurgów. Ukończył wiele kursów, m.in. zaawansowany kurs chirurgii bariatrycznej.


dr n. med. Ryszard Kujawski

Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Studia ukończył w roku 2007 z wyróżnieniem.W 2015 roku zrobił specjalizację z chirurgii ogólnej. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Zajmuje się leczeniem chorób przewodu pokarmowego. Specjalizuje się w leczeniu chorób proktologicznych.


dr n. med. Rafał Maciejczyk

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1990). Specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 2003 r.


lek. med. Tadeusz Rylski


dr n. med. Marek Kotala

Absolwent Akademii Medycznej (1995). Specjalista z zakresie chirurgii naczyniowej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Autor, bądź współautor wielu publikacji i streszczeń zjazdowych oraz rozdziałów podręczników dotyczących chirurgii naczyniowej.


lek. med. Mateusz Jęckowski

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2011r.) Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich. Odbył staż naukowy w Maastricht University.

prof. zw. dr hab.n. med. Marian Brocki

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1968 r). Profesor jest specjalistą z dziedziny chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej i torakochirurgii. Do końca roku 2012 uczestniczył przy 50.000 operacjach.


prof. nadzw. dr hab. n. med. Sławomir Jabłoński

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1990). Specjalista z dziedziny chirurgii onkologicznej i chirurgii klatki piersiowej.

dr n. med. Edward Lewandowicz

Specjalista chirurgii plastycznej z ponad 20-letnim stażem. Specjalizuje się w ginekomastii, korekcie asymetrii piersi, zmianach skórnych, defektach kosmetycznych, bliznach.

lek. med. Danuta Krochmalska

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi roku 1974.


lek. med. Małgorzata Olszewska - Kozińska

Absolwentka roku 1988 Akademii Medycznej w Łodzi w specjalizacji anestezjologii i intensywnej terapii.


lek. med. Paweł Pawlak


lek. med. Bartosz Szwiling

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2002 r). W roku 2011 zrobił specjalizację Anastezjologia i Intensywna Terapia

dr n. med. Monika Kukulska

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1991r.) Specjalista w dziedzinie Onkologii Klinicznej. W 1996 Zrobiła specjalizację II stopnia w zakresie chemioterapii nowotworów.


lek. med. Maja Lisik - Habib

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007 r.). Specjalista w dziedzinie Onkologii Klinicznej.

dr n. med. Ewa Joss-Wichman

Doktor nauk medycznych. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1994). W roku 2002- uzyskała specjalizację II stopnia - dermatolog i wenerolog.

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Doktor nauk medycznych. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1999) Tytuł specjalisty alergologa uzyskał w roku 2012. Specjalizuje się także w pediatrii oraz posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

dr n. med. Robert Błaszczak

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1997). Od 2003 specjalista chorób wewnętrznych.W 20111 uzyskał również tytuł specjalisty w dziedzinie geriatrii. Doktor nauk medycznych.

dr n. med. Piotr Grzelak

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1993) W 2004 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej.


lek. med. Dariusz Ciosek

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2000r) o specjalizacji Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.


lek. med. Magdalena Nowik

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi (1984 r). Specjalizację zrobiła w 2001

dr n. med. Henryk Kapusta

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1982). W 1992 uzyskał specjalizację II stopnia. Specjalizuje się w epidemiologii a także w 1997 uzyskał specjalizację II stopnia z Organizacji Ochrony Zdrowia Wojsk.

lek. med. Kamil Krawiec

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu (2001 r). Specjalista w dziedzinie urologii.Uzyskał również specjalizację z Medycyny Ratunkowej Ukończył wiele kursów m.in. kurs specjalizacyjny w temacie onkologii urologicznej oraz laparoskopia w urologii


dr n. med. Tomasz Konecki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2003 r.). Specjalista w dziedzinie urologii i laparoskopii urologicznej.


dr n. med. Kamil Burzyński

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1977 r.). Specjalista w zakresie urologii. II stopień specjalizacji uzyskał w 1985 roku. W 1981 uzyskał także I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.


dr n. med. Jacek Przybyła

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (2000 r.). Odbył staż szkoleniowy w zakresie zaawansowanej laparoskopii urologicznej.

lek. med. Magdalena Zdziechowska


lek. med. Grzegorz Cichosz

dr n. med. Andrzej Polański

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1979). Specjalizację II stopnia uzyskał w roku 1995. Doktor nauk medycznych.

dr n. med. Kamil Klupiński Kierownik Rehabilitacji

Kierownik Rehabilitacji Specjalizuje się m.in. w fizjoterapii: po podaniu komórek macierzystych, po przeciążeniach i uszkodzeniach tkanek miękkich, Interesuje się diagnostyką funkcjonowania narządu ruchu.


mgr Anna Kuna | Z-ca Kierownika Rehabilitacji

Zastępca Kierownika Rehabilitacji Specjalizuje się m.in. w: rehabilitacji blizny pooperacyjnej, badaniach siły mięśniowej z użyciem urządzenia BIODEX.


mgr Teresa Dobija

Specjalizuje się m.in w: rehabilitacji sportowej, Osobiste osiągnięcia sportowe Teresy, ukształtowały jej wyjątkowe podejście do rehabilitacji sportowej.


mgr Łukasz Burtnik

Specjalizuje się m.in. w: terapii manualnej wg Kaltenborna. kinezjotapingu. Współpracuje z Kadrą Polski w piłce siatkowej plażowej.


mgr Piotr Szafraniec

Specjalizuje się m.in. w: diagnozowaniu i terapii kręgosłupa oraz stawów obwodowych, terapii punktów spustowych, kinesiotapingu.


mgr Wojciech Sowiak

Specjalizuje się m.in w: dynamic tapingu, terapii manualnej wg Kaltenborna-Evjentha.


mgr Michał Brzeziański

Specjalizuję się w rehabilitacji po podaniu komórek macierzystych, ocenie mocy i siły mięśniowej, masażu klasycznym, sportowym oraz masażu tkanek głębokich, kinesiotapingu oraz terapii punktów spustowych. Interesuję się suplementacją sportowców.


Agnieszka Podlasek - masażystka

Specjalizuje się m.in. w: terapii przeciwobrzękowej drenażu limfatycznego, terapii manualnej kręgosłupa


Przemysław Chruszczyk - masażysta

Specjalizuje się m.in. w: masażu sportowym, drenażu limfatycznym.


Eliza Wojciechowska

Specjalizuję się w rehabilitacji sportowej, masażu klasycznym, kinesiotapingu oraz terapii punktów spustowych. Interesuję się terapią manualną oraz przygotowaniem motorycznym

Romuald Kamiński - technik radiologii


Karolina Wołek - technik radiologii


Michał Pietrzak - technik radiologii